wybierz autora:
  • 24 stycznia 2018r. artyści z TEATRU "MAGIK" i zaprezentowali dzieciom "Rady dobrej wróżki".
    Relacja 2018-02-01, 15:11 | autor: Przedszkole Markowicze
  • Dnia 23 stycznia w Przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Najmłodsze dzieci w przedszkolu z grupy Misie przygotowały przedstawienie z tej okazji. Dzieci zaprezentowały piękne piosenki i wiersze. Dziadkowie i babcie były zachwycone występem
    Relacja 2018-02-01, 15:02 | autor: Przedszkole Markowicze
  • Dokarmianie ptaków, szczególnie zimą, jest jedną z najbardziej rozpowszechnianych form ochrony ptaków. Dzieciom sprawia to ogromną radość, kiedy mogą wrzucić do karmnika różne ziarenka, okruchy chleba czy zawiesić na gałązce karmę dla sikorek.
    Relacja 2018-01-24, 13:04 | autor: Przedszkole Markowicze
  • Od kilku lat w naszym przedszkolu bierzemy udział w akcji „GÓRA GROSZA”, której celem jest zebranie funduszy dla najbardziej potrzebujących Domów dla Dzieci i Rodzinnych Domów Dziecka. Akcja przeprowadzona była przez zbiórkę monet
    Relacja 2018-01-24, 12:58 | autor: Przedszkole Markowicze
  • 16 STYCZNIA Z OKAZJI KARNAWAŁU WSZYSTKIE PRZEDSZKOLAKI W BAWIŁY SIĘ NA BALU. KAŻDY MÓGŁ PRZEBRAĆ SIĘ W STRÓJ ULUBIONEGO BOHATERA I POBAWIĆ SIĘ WSPÓLNIE PRZY MUZYCE.
    Relacja 2018-01-22, 15:48 | autor: Przedszkole Markowicze