wybierz autora:
  • 8 maja gościliśmy w naszym przedszkolu Panią z Biblioteki Publicznej w Księżpolu. Pani bibliotekarka przyniosła ze sobą dużo ciekawych książek, które dzieci z zainteresowaniem oglądały. Kilka książeczek przeczytała dzieciom. Dzieci Pani podziękowały za wizytę
    Relacja 2015-06-18, 15:25 | autor: Przedszkole Markowicze
  • Relacja 2015-06-18, 09:08 | autor: Przedszkole Markowicze
  • 16 kwietnia 2015 r. dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w audycji z "Polskim folklorem". Przedszkolaki słuchały muzyki wykonywanej na akordeonie, skrzypcach i altówce oraz uczyły się ludowych piosenek.
    Relacja 2015-06-17, 10:43 | autor: Przedszkole Markowicze
  • 1 kwietnia 2015 roku został rozstrzygnięty "Plastyczny konkurs wielkanocny", w którym wzięły udział dzieci z naszego przedszkola. Tematem konkursu były różne ozdoby wielkanocne takie jak: stroiki wielkanocne, kartki, pisanki, palmy, koszyczki, baranki.
    Relacja 2015-04-07, 14:37 | autor: Przedszkole Markowicze
  • Przed Świętami Wielkanocnymi przedszkolaki posiały owies. Codziennie podlewały i sprawdzały jak rośnie. W środę 1 kwietnia przyozdobione doniczki zabrały do domu. Owies, wraz z innymi ozdobami wykonanymi na zajęciach, będzie piękną dekoracją wielkanocnego stołu.
    Relacja 2015-04-01, 14:51 | autor: Przedszkole Markowicze