PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA- GRUPA SŁONECZKA

Dzień 16 listopada 2018 roku pozostanie na długo w pamięci dzieci 3 i 4-letnich z grupy „SŁONECZKA” i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i tańce. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.
Następnie dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każde Słoneczko otrzymało dyplom pasowania, oraz kolorowe puzzle. Rodzice także przygotowali dla przedszkolaków słodki poczęstunek.
Relacja 2018-12-07, 11:25 | autor: Przedszkole Markowicze